By Mecnun | Bodrum Spot ve Otel Market

Adres : Müskebi Mh. Cumhuriyet Cad. No:221 Ortakent / Bodrum – Muğla

Beyaz Eşya & Elektronik

Beyaz Eşya & Elektronik

Tüm yaşamımız boyunca evlerimizin içinde bizlere gerekli olan eşyalarımızın kaliteli ve uzun ömürlü olmasını isteriz. Firmamızda bulunan Beyaz Eşya Ve Elektronik makinelerimiz tam da sizlerin de istediğiniz gibi kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Çamaşır Makinesi

Firmamızda bulunan çamaşır makineleri her aileye uygun kapasitededir. Çekirdek aileler için 7 ile 8 kilogramlık bir çamaşır makinesi geniş aileler için ise 9 ile 10 kilogram önerilmektedir. Etiketlerimizde bulunan yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma-kurutma verimlilik sınıfı özenle hazırlanmıştır. Memnun kalmadığınız takdirde firmamızla iletişime geçerek şikayetlerinizi sunabilirsiniz. Makineniz bir arıza verdiğinde firmamız özenle sizlerle ilgilenecektir.

Buzdolabı

Firmamızda en küçük boyundan en büyük boyuna kadar buzdolaplarımız mevcuttur. Buzdolaplarımız içerisinde bulunan yiyecekleri ve içecekleri en uzun ömürlü şekilde muhafaza etmektedir. İçerisinde bir şey çürüdüğünde buzdolabının içine koku işlemez havalandırmayla beraber o koku kaybolur. İstenilen ayarda ayarlanır ve yiyeceklerinizi çürümeden tüketebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi

Firmamızda kaç programlı dilerseniz hepsi de mevcuttur. İçerisinde bulaşıklarınız üç dört gün yıkanmadan kalsa da asla koku yapmaz. Bulaşıklarınızı suya tutup direkt olarak makineye koymanız yeterlidir. Yağları kolaylıkla çözer ve bardaklarınızda çizik oluşmasını engeller.

Tüm ürünlerimizin firmamız garantisindedir. Bir sorun oluştuğunda firmamız sizinle ilgilenecektir.

Ayrıca, ihtiyacınız olacak, Ocak, Fırın, Ütü gibi beyaz eşya ve elektronik eşya çeşitlerimizi görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.