By Mecnun | Bodrum Spot ve Otel Market

Adres : Müskebi Mh. Cumhuriyet Cad. No:221 Ortakent / Bodrum – Muğla

Şantiye Mobilya & Eşya

Şantiye Mobilya & Eşya

Şantiyelerde kullanmak için oldukça fazla çeşitte mobilyalarımız bulunmaktadır.

Oturma Odası Takımları

Oturma odası takımlarımızın sağlamlıkları, kaliteli oluşları, göze hitap etmeleri müşterilerimizin gözlerini kamaştırmaktadır. Oturma odasına takım eşyalarımız da bulunmaktadır. Bu eşyalarımız orta sehpa, zigon sehpa ve televizyon ünitelerinden oluşmaktadır.

Spot ürün satış mağazası olduğumuz için diğer kurumsal mobilya firmalarına göre fiyatlarımız sizlerin bütçelerine daha uygundur. Şantiyenize ve yaşam alanına dair tüm ihtiyaçlarınızı firmamızda uygun fiyatlı bir şekilde rahatlıkla bulabilmeniz mümkündür. Şantiye ve yaşam alanlarına sıfırdan eşya düzecek müşterilerimiz için ise kampanyalarımız mevcuttur. Mobilyayı aldığınızda bir sorun yaşarsanız firmamızla iletişime geçip size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Diğer spot firmalarına göre firmamız daha güvenilir, daha kaliteli ve daha gösterişli ürünlerimizle tanınmıştır.

 Metal Dolaplar

Şantiye için özel olarak üretilmiş, metal, sağlam ve uzun yıllar kullanım ömrü sunan dolaplar, hem kişisel eşyaların güvenliği açısından hem de tertipli ve düzenli bir ortam sağlanmasından dolayı çok tercih edilmektedir. 4’lü, 6’lı, 12’li gibi seçenekleri olduğu gibi farklı renk ve ebatları da mevcuttur.