By Mecnun | Bodrum Spot ve Otel Market

Adres : Müskebi Mh. Cumhuriyet Cad. No:221 Ortakent / Bodrum – Muğla

Şezlong Çeşitleri

Şezlong Çeşitleri

Kullanımlarında fark yaratan şezlong çeşitleri de şık görünümleriyle dekoratif amaçlar için kullanılabilir. Havuzların yanlarındaki modeller ve her oteldeki plajları süsleyen modeller de balkonları, terasları ve kış bahçelerini süslüyor. Bu şekilde, çevreyi estetik bir görünüme sahip dekoratif bir forma getiren özel ürünlerdir. Portatif bir şezlong seçimi her zaman kolay ulaşım olasılığına sahiptir.

Beklentileri en iyi karşılayan modeller de fiyat açısından maliyeti düşüktür. Üretimi ahşap modellerden plastik modellere kadar gerçekleşir. Bu nedenle, aynı zamanda yararlı bir üründür. Minder tiplerinde her zaman farklı kumaş türleri kullanılır. Renkli ve desenli minderlere sahip çevreye hoş bir görünüm katar.

Şezlong çeşitleri; Katlanır şezlong, kamp yatağı şezlong, alüminyum şezlong ve diğer birçok model üretilmeye devam ediyor. Kolayca katlanabilmesi, ürünün taşınabilir özelliğini de yansıtır. Şezlong, çeşitli koltuklara sahip kullanımı kolay bir alana sahiptir. Bu nedenle, en çok tercih edilen plaj ve havuz ürünleri arasındadır.